Προκρίνονται στην τελική φάση του Λυσία 2019

Τάξη:  Ε΄Δημοτικού
 
 Α/Α  Ονοματεπώνυμο  Πόλη  Σχολείο
 1   ΚΟΥΡΚΟΥΡΊΚΑ ΖΩΉ  ΠΥΛΑΙΑ  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
 2   ΜΟΥΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  ΡΟΔΟΣ  15ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
 3  AKRITDOU VASILIKI    
 4  MELETIADIS LAZAROS    
 5  TSIRONI PANAGIOTA ANTHI  ΠΥΛΑΙΑ  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
 6  ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ  ΠΥΛΑΙΑ  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
 7  ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΎΛΟΥ ΕΛΈΝΗ  ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΣ
 8  ΑΔΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ  ΜΑΡΟΥΣΙ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ
 9  ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ  ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ  6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΕΩΣ
 10  ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ    
 11  ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ  ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ  ΣΧΟΛΗ ΧΑΤΖΗΒΕΗ
 12  ΑΛΜΠΑΛΑ ΕΡΡΙΚΑ  ΛΑΡΙΣΑ  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ
 13  ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΦΕΑΣ  ΑΛΙΜΟΣ  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL
 14  ΑΝΔΡΙΕΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ  ΠΕΥΚΑ  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ
 15  ΑΝΔΡΙΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ  ΠΕΥΚΑ  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ
 16  ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  ΔΑΦΝΗ  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΑΦΝΗΣ
 17  ΑΡΓΥΡΟΥΔΗ ΦΡΑΓΚΩ-ΝΕΦΕΛΗ  ΑΘΗΝΑ  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
 18  ΑΡΜΟΥΤΗ ΕΛΠΙΝΙΚΗ  ΠΕΥΚΑ  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ
 19  ΑΥΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΛΑΜΙΑ  4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣ
 20  ΑΥΔΗ ΙΟΥΛΙΑ  ΔΙΟΝΥΣΟΣ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ
 21  ΒΑΓΓΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ  ΒΟΥΛΑ  4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΒΟΥΛΑΣ
 22  ΒΑΓΙΑ ΕΛΕΝΗ  ΑΛΙΜΟΣ  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL
 23  ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΑΦΙΔΝΑΙ  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ
 24  ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΠΕΥΚΑ  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ
 25  ΒΕΛΕΧΕΡΗΣ ΒΣΥΜΕΩΝ  ΑΦΙΔΝΑΙ  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ
 26  ΒΕΡΝΙΚΟΥ ΟΒΑΛΕΝΤΙΝΑ  ΑΦΙΔΝΑΙ  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ
 27  ΒΙΛΔΕΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ  ΠΕΥΚΑ  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ
 28  ΒΛΑΣΣΗ ΕΛΕΝΗ  ΛΕΥΚΙΜΜΗ  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ
 29  ΒΛΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΠΕΥΚΑ  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ
 30  ΒΛΑΧΟΥ - ΠΟΤΑΜΙΑΝΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ  ΑΛΙΜΟΣ  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL
 31  ΒΟΓΙΑΤΖΉΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΛΑΡΙΣΑ  9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΗΣ
 32  ΒΟΙΤΚΟ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ
 33  ΒΟΥΛΓΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ  ΠΥΛΑΙΑ  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
 34  ΒΟΥΡΝΑΖΟΥ ΟΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  ΑΦΙΔΝΑΙ  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ
 35  ΒΡΥΣΣΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ  ΛΑΡΙΣΑ  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ
 36  ΓΕΡΑΓΩΤΕΛΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ  ΜΑΡΟΥΣΙ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ
 37  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΑΠΤΗΣ  ΠΑΤΡΑ  64ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ
 38  ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΑΙΓΑΛΕΩ  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
 39  ΓΙΑΓΜΟΥΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ  ΠΥΛΑΙΑ  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
 40  ΓΙΑΛΕΡΝΙΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ  ΠΑΤΡΑ  35ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ
 41  ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ  ΚΟΡΩΠΙ  ΣΧΟΛΗ ΠΟΡΙΩΤΟΥ
 42  ΓΙΑΝΝΆΚΗΣ ΜΙΧΆΛΗΣ  ΚΟΡΩΠΙ  ΣΧΟΛΗ ΠΟΡΙΩΤΟΥ
 43  ΓΙΑΝΝΙΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ  ΒΑΡΗ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΛΟΦΟΥ
 44  ΓΙΑΝΝΙΚΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ  ΒΑΡΗ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΛΟΦΟΥ
 45  ΓΙΑΝΝΙΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ
 46  ΓΙΑΝΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  32ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
 47  ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ  ΤΡΙΠΟΛΗ  5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
 48  ΓΙΑΡΧΑ ΗΛΕΚΤΡΑ  ΠΥΛΑΙΑ  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
 49  ΓΙΑΡΧΑ ΗΛΕΚΤΡΑ  ΠΥΛΑΙΑ  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
 50  ΓΙΑΧΟΥΝΤΉ ΛΥΔΙΑ  ΑΙΓΑΛΕΩ  5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
 51  ΓΚΑΡΤΖΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ  ΛΟΥΤΡΑΚΙ  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
 52  ΓΚΙΝΗΣ ΝΙΚΌΛΑΟΣ  ΘΕΡΜΗ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
 53  ΓΚΟΥΛΕΤΣΑ ΜΑΡΙΑ  ΠΕΥΚΑ  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ
 54  ΓΛΗΓΟΡΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ  ΑΘΗΝΑ  144ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
 55  ΓΌΝΗΣ ΝIΚΟΣ  ΛΑΜΙΑ  6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣ
 56  ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΜΑΡΟΥΣΙ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ
 57  ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ  ΜΑΡΟΥΣΙ  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
 58  ΓΡΙΒΕΑ ΟΕΛΕΝΗ  ΑΦΙΔΝΑΙ  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ
 59  ΔΑΛΑΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ  ΒΟΥΛΑ  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΥΛΑΣ
 60  ΔΑΛΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ  ΜΑΡΟΥΣΙ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ
 61  ΔΑΛΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ  ΜΑΡΟΥΣΙ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ
 62  ΔΑΡΛΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΒΟΥΛΑ  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΥΛΑΣ
 63  ΔΑΦΝΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ  ΑΘΗΝΑ  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
 64  ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΕΥΘΥΜΙΑ  ΑΛΙΜΟΣ  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL
 65  ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ  ΠΥΛΑΙΑ  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
 66  ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΝΘΗ  ΠΥΛΑΙΑ  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
 67  ΔΗΜΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΣ  ΜΑΡΟΥΣΙ  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
 68  ΔΗΜΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ  ΜΑΡΟΥΣΙ  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
 69  ΔΗΜΟΥΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ  ΠΕΥΚΑ  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ
 70  ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ
 71  ΔΟΛΙΑΝΙΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ  ΜΑΡΟΥΣΙ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ
 72  ΔΟΥΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ  ΜΑΡΟΥΣΙ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ
 73  ΔΟΥΜΑ ΕΜΜΕΛΕΙΑ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  ΖΩΓΡΑΦΟΣ  ΚΑΝΑΣΗ-ΚΑΝΤΕΜΙΡΗ
 74  ΕΞΑΡΧΟΥ ΜΑΡΙΑ  ΛΑΡΙΣΑ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ
 75  ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΎΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΉ  ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΣ
 76  ΕΥΡΥΠΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ  ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ  12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΕΩΣ
 77  ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΟΧΡΙΣΤΙΝΑ  ΑΦΙΔΝΑΙ  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ
 78  ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΥΓΟΥΛΕΑ-ΛΥΝΑΡΔΑΤΟΥ
 79  ΖΑΧΑΡΊΑ ΑΓΓΕΛΙΚΉ  ΡΟΔΟΣ  ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
 80  ΖΑΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ  ΓΡΕΒΕΝΑ  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
 81  ΖΕΜΠΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΠΕΥΚΑ  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ
 82  ΖΟΥΡΝΑΤΖΉ ΚΑΛΛΊΣΤΗ  ΕΥΟΣΜΟ  8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ
 83  ΖΥΓΟΥΡΗ ΑΝΤΩΝΙΑ  ΤΡΙΚΑΛΑ  28ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
 84  ΗΛΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΠΕΥΚΑ  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ
 85  ΘΑΜΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ  ΠΥΛΑΙΑ  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
 86  ΘΕΟΔΟΣΊΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ  ΚΡΥΑ ΒΡΥΣΗ  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
 87  ΘΕΟΔΩΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΝΕΦΕΛΗ  ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ  7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
 88  ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΎΛΟΥ ΕΛΙΣΆΒΕΤ  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ  79ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
 89  ΘΩΜΑΪΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΚΑΒΑΛΑ  11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ
 90  ΙΕΡΑΠΕΤΡΙΤΗΣ ΡΑΦΑΗΛ  ΒΟΥΛΑ  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΥΛΑΣ
 91  ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΠΕΥΚΑ  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ
 92  ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΧΑΛΚΗΔΩΝΑ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΑΣ
 93  ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ  ΠΕΥΚΑ  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ
 94  ΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ  ΛΑΡΙΣΑ  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ
 95  ΙΩΑΝΝΟΥ ΘΕΑΝΩ  ΠΥΛΑΙΑ  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
 96  ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ  ΠΕΥΚΑ  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ
 97  ΚΑΒΑΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΕΛΛΗΝΙΚΟ  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
 98  ΚΑΚΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ  ΣΧΟΛΗ ΧΑΤΖΗΒΕΗ
 99  ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ  ΚΑΤΕΡΙΝΗ  11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗ
 100  ΚΑΛΑΪΤΖΗ ΘΑΛΕΙΑ  ΜΑΡΟΥΣΙ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ
 101  ΚΑΛΑΚΩΝΑΣ ΠΙΕΡΡΟΣ  ΠΥΛΑΙΑ  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
 102  ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  ΛΑΡΙΣΑ  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ
 103  ΚΑΛΕΜΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ  ΑΛΙΜΟΣ  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL
 104  ΚΑΛΛΙΓΕΡΟΥ ΝΙΚΗ  ΑΘΗΝΑ  ΛΑΚΩΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 2 (ΦΡΑΓΚΗΣ)
 105  ΚΑΛΛΙΩΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΣΤΥΛΙΔΑ  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΤΥΛΙΔΟΣ
 106  ΚΑΛΥΒΑΣ ΦΟΙΒΟΣ  ΜΑΡΟΥΣΙ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ
 107  ΚΑΜΝΙΤΣΑ ΕΥΓΕΝΙΑ  ΘΕΡΜΗ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
 108  ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ  ΚΑΒΑΛΑ  9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ
 109  ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ  ΜΑΡΟΥΣΙ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ
 110  ΚΑΝΤΑΡΑΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ  ΠΥΛΑΙΑ  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
 111  ΚΑΠΑΤΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
 112  ΚΑΠΛΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΠΥΛΑΙΑ  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
 113  ΚΑΠΡΟΣ ΑΒΟΥΡΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ  ΖΑΚΥΝΘΟΣ  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
 114  ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
 115  ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    
 116  ΚΑΡΑΚΟΥΤΑ ΣΑΒΒΙΝΑ  ΠΕΥΚΑ  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ
 117  ΚΑΡΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    
 118  ΚΑΡΑΝΙΚΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ  ΤΡΙΚΑΛΑ  28ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
 119  ΚΑΡΑΤΕΓΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ  ΛΑΡΙΣΑ  27ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ
 120  ΚΑΡΑΤΣΙ ΕΛΙΖΑΜΠΕΤ  ΑΘΗΝΑ  94ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
 121  ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ  ΠΕΥΚΑ  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ
 122  ΚΑΡΕΤΣΟΥ ΕΙΡΗΝΗ  ΛΑΡΙΣΑ  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΗΣ
 123  ΚΑΡΝΑΒΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ  ΑΛΙΜΟΣ  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL
 124  ΚΑΣΤΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΒΑΡΗ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΛΟΦΟΥ
 125  ΚΑΣΤΑΝΙΑ ΖΩΗ  ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ
 126  ΚΑΣΤΕΡΟΥΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ  ΗΡΑΚΛΕΙΟ  4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
 127  ΚΑΤΗΣ ΝΙΚΟΣ  ΛΑΡΙΣΑ  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ
 128  ΚΑΤΣΙΑΔΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ  ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ
 129  ΚΑΤΣΙΑΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ
 130  ΚΕΡΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ    
 131  ΚΙΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ  ΑΙΤΩΛΙΚΟ  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
 132  ΚΟΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΠΥΛΑΙΑ  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
 133  ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΑΙΓΙΝΑ  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΓΙΝΗΣ
 134  ΚΟΚΚΙΝΗ ΝΑΥΣΙΚΑ  ΠΥΛΑΙΑ  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
 135  ΚΟΛΚΑ ΜΑΡΙΑ  ΠΕΥΚΑ  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ
 136  ΚΟΛΟΒΕΛΩΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  ΤΡΙΚΑΛΑ  28ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
 137  ΚΟΛΟΒΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΑΤΑΛΑΝΤΗ  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
 138  ΚΟΝΤΗ ΝΑΤΑΛΙΑ  ΜΑΡΟΥΣΙ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ
 139  ΚΟΝΤΟΔΗΜΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ  ΙΩΑΝΝΙΝΑ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΣΙΚΑΣ
 140  ΚΟΠΑΝΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ  ΜΑΡΟΥΣΙ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ
 141  ΚΟΡΙΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ    
 142  ΚΟΣΟΓΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ    
 143  ΚΟΣΣΥΒΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΑΛΙΜΟΣ  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL
 144  ΚΟΤΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ    
 145  ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΊΑ  ΠΕΙΡΑΙΑΣ  ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗ ΕΠΕ/Α.ΑΘΗΝΑΙΟΣ
 146  ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΕΥΟΣΜΟ  4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ
 147  ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ  ΑΛΙΜΟΣ  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL
 148  ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΠΕΙΡΑΙΑΣ  20ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
 149  ΚΟΥΝΤΑΡΔΆΣ ΑΝΤΏΝΙΟΣ  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ  43ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
 150  ΚΟΎΠΑΝΗ ΑΝΔΡΟΜΆΧΗ  ΠΥΛΑΙΑ  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
 151  ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ  ΧΑΝΙΑ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
 152  ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑ ΣΤΕΛΛΑ  ΜΑΡΟΥΣΙ  ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΑΓΩΓΗ (ΚΑΚΑΔΙΑΡΗ)
 153  ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΜΑΡΚΟΣ  ΜΑΡΟΥΣΙ  ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΑΓΩΓΗ (ΚΑΚΑΔΙΑΡΗ)
 154  ΚΡΑΒΑΡΙΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ  ΑΘΗΝΑ  7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
 155  ΚΡΥΣΤΑΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ  21ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ
 156  ΚΥΡΙΑΖΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ  ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ
 157  ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ  ΜΑΡΟΥΣΙ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ
 158  ΚΩΝΣΤΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ  ΜΑΡΟΥΣΙ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ
 159  ΚΩΣΤΟΎΛΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ  ΠΑΤΡΑ  49ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ
 160  ΚΩΤΣΑΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  19ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
 161  ΛΑΒΡΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΠΑΝ  ΚΑΜΑΤΕΡΟ  8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
 162  ΛΑΔΑΚΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΜΑΡΟΥΣΙ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ
 163  ΛΑΜΠΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ  ΤΡΙΚΑΛΑ  13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
 164  ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ  ΛΙΒΑΔΕΙΑ  4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΕΙΒΑΔΕΙΑΣ
 165  ΛΑΧΑΝΙΩΤΗ ΑΘΗΝΑ  ΒΟΥΛΑ  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΥΛΑΣ
 166  ΛΕΚΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
 167  ΛΕΝΤΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΒΑΡΗ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΛΟΦΟΥ
 168  ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΥ ΟΒΕΑΤΡΙΚΗ  ΑΦΙΔΝΑΙ  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ
 169  ΛΙΝΑΡΔΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ  ΑΘΗΝΑ  ΛΑΚΩΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 2 (ΦΡΑΓΚΗΣ)
 170  ΛΙΟΝΤΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ  ΛΑΡΙΣΑ  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ
 171  ΛΥΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΠΑΥΛΟΣ  ΛΑΡΙΣΑ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ
 172  ΛΥΣΣΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΜΑΡΙΑ  ΠΕΥΚΑ  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ
 173  ΛΩΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ - ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ  ΣΧΟΛΗ ΧΑΤΖΗΒΕΗ
 174  ΜΑΓΡΙΖΟΥ ΡΟΖΑ  ΛΑΡΙΣΑ  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ
 175  ΜΑΪΣΤΡΟΣ ΕΚΤΟΡΑΣ  ΛΑΜΙΑ  4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣ
 176  ΜΑΛΑΚΟΣ ΚΙΜΩΝ  ΛΑΡΙΣΑ  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ
 177  ΜΑΛΙΑΧΟΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
 178  ΜΑΛΛΙΑΡΗ ΟΥΡΆΝΙΑ  ΗΡΑΚΛΕΙΟ  5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
 179  ΜΑΛΛΙΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΉ  ΗΡΑΚΛΕΙΟ  5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
 180  ΜΑΝΟΥΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ  ΛΑΡΙΣΑ  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ
 181  ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  ΚΟΜΟΤΗΝΗ  7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
 182  ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ  ΜΑΡΟΥΣΙ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ
 183  ΜΑΡΓΑΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ  ΛΑΡΙΣΑ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ
 184  ΜΑΡΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ    
 185  ΜΑΡΚΑΖΟΣ ΜΑΞΙΜΟΣ  ΑΛΙΜΟΣ  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL
 186  ΜΑΡΚΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ  ΛΑΡΙΣΑ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ
 187  ΜΑΡΟΥΔΑ ΕΛΕΩΝΟΡΑ  ΛΑΡΙΣΑ  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ
 188  ΜΑΤΑΡΆΓΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΊΑ  ΠΥΛΑΙΑ  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
 189  ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Κ. ΑΝΔΡΕΑΔΗ
 190  ΜΕΤΑΞΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ  ΜΕΝΕΜΕΝΗ  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
 191  ΜΗΤΡΟΥ ΧΡΥΣΑΦΕΝΙΑ  ΛΟΥΤΡΑΚΙ  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ
 192  ΜΗΤΡΟΥ ΓΕΩΡΓΊΑ  ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ  12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΕΩΣ
 193  ΜΗΤΡΟΦΑΝΆΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ  ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΤΖΗΒΕΗ
 194  ΜΗΤΣΙΟΥ ΖΩΗ-ΕΙΡΗΝΗ  ΑΡΤΑ  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΤΗΣ
 195  ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΜΑΡΟΥΣΙ  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
 196  ΜΙΣΑΗΛΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ  ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Κ. ΑΝΔΡΕΑΔΗ
 197  ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ  ΠΕΥΚΑ  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ
 198  ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ  ΑΛΜΥΡΟΣ  4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΜΥΡΟΥ
 199  ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ  ΑΘΗΝΑ  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
 200  ΜΙΧΑΛΟΥΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΜΑΡΟΥΣΙ  13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
 201  ΜΟΙΡΟΣ ΦΑΙΔΩΝ  ΑΛΙΜΟΣ  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL
 202  ΜΟΚΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΤΖΗΒΕΗ
 203  ΜΟΥΣΑ ΔΑΦΝΗ  ΑΛΙΜΟΣ  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL
 204  ΜΠΑΚΑΜΗΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ  ΠΕΥΚΗ  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΥΚΗΣ
 205  ΜΠΑΛΙΑΜΗ ΑΡΕΤΗ  ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ  12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΕΩΣ
 206  ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΧΑΛΚΗΔΩΝΑ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΑΣ
 207  ΜΠΑΝΤΉΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ  ΛΑΡΙΣΑ  4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΗΣ
 208  ΜΠΑΞΕΒΑΝΗ ΣΤΕΛΛΑ  ΠΥΛΑΙΑ  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
 209  ΜΠΑΡΣΑΚΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ  ΑΛΙΜΟΣ  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL
 210  ΜΠΑΡΤΣΩΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ  ΑΦΙΔΝΑΙ  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ
 211  ΜΠΑΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ  ΒΕΛΟ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΛΛΟΥ
 212  ΜΠΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ  ΑΓΡΙΝΙΟ  16ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
 213  ΜΠΊΡΗΣ ΝΕΚΤΆΡΙΟΣ  ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΣ
 214  ΜΠΟΖΑΣ ΣΠΥΡΟΣ  ΜΑΡΟΥΣΙ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ
 215  ΜΠΟΝΑΤΣΟΥ ΣΙΜΩΝΗ  ΜΑΡΟΥΣΙ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ
 216  ΜΠΟΥΝΤΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ  ΠΕΥΚΗ  4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΥΚΗΣ
 217  ΜΠΡΕΚΑΣΗ ΖΩΗ  ΠΥΛΑΙΑ  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
 218  ΝΑΖΟΣ ΓΙΑΝΝΟΣ  ΜΑΡΟΥΣΙ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ
 219  ΝΆΣΤΟΣ ΣΠΥΡΊΔΩΝ  ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΟΣ
 220  ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΑΠΗ    
 221  ΝΙΚΟΛΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ  ΑΡΤΑ  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΤΑΣ
 222  ΝΟΜΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ  ΖΩΓΡΑΦΟΣ  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
 223  ΝΤΑΒΕΑ ΣΟΦΙΑ  ΚΑΛΑΜΑΤΑ  21ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
 224  ΝΤΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ    
 225  ΝΤΑΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ  ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
 226  ΝΤΑΦΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ  ΛΑΡΙΣΑ  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ
 227  ΝΤΕΡΒΑΚΟΣ ΘΕΌΔΩΡΟΣ  ΓΥΘΕΙΟ  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ
 228  ΝΤΟΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΡΕΝΑΤΑ  ΒΟΥΛΑ  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΥΛΑΣ
 229  ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗ ΕΛΕΝΗ  ΛΑΡΙΣΑ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ
 230  ΞΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΑΛΜΥΡΟΣ  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΜΥΡΟΥ
 231  ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΏΤΑ  ΚΑΛΑΜΑΤΑ  24ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
 232  ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΩΜΑΣ  ΛΑΡΙΣΑ  6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ
 233  ΠΑΙΝΕΣΗ ΟΛΥΜΠΙΑ  ΝΕΟ ΨΥΧΙΚΟ  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ
 234  ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΛΙΑ  ΠΥΛΑΙΑ  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
 235  ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ  ΑΘΗΝΑ  ΛΑΚΩΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΦΡΑΓΚΗ
 236  ΠΑΝΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ  ΠΕΥΚΑ  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ
 237  ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ  ΑΛΙΜΟΣ  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL
 238  ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ - ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ  ΧΑΛΑΝΔΡΙ  5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
 239  ΠΑΠΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ  ΠΥΛΑΙΑ  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
 240  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΕΥΟΣΜΟ  8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ
 241  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ  ΠΥΛΑΙΑ  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
 242  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ  ΑΛΙΜΟΣ  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL
 243  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΉ  ΠΥΛΑΙΑ  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
 244  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ - ΖΩΧΟΥ ΖΩΗ  ΑΛΙΜΟΣ  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL
 245  ΠΑΠΑΚΕΜΟΣ ΜΙΧΑΉΛ    
 246  ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ  ΠΑΠΑΓΟΥ  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΠΑΓΟΥ
 247  ΠΑΠΑΛΕΤΣΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ  ΘΕΡΜΗ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
 248  ΠΑΠΑΜΙΧΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ  ΠΕΥΚΑ  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ
 249  ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΑΝΔΡΕΑΝΑ ΜΑΡΙΑ  ΚΡΥΑ ΒΡΥΣΗ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ
 250  ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΑΝΑΗ  ΚΡΑΝΙΔΙ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥ
 251  ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΘΑΛΕΙΑ  ΠΥΛΑΙΑ  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
 252  ΠΑΠΑΤΣΩΡΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ  ΑΘΗΝΑ  ΛΑΚΩΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΦΡΑΓΚΗ
 253  ΠΑΠΑΦΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ  ΑΛΙΜΟΣ  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL
 254  ΠΑΡΑΣΧΗ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ  ΠΑΠΑΓΟΥ  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΠΑΓΟΥ
 255  ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΛΑΡΙΣΑ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ
 256  ΠΑΤΡΙΔΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ  ΠΕΥΚΑ  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ
 257  ΠΑΤΣΙΟΚΏΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ  ΧΑΪΔΑΡΙ  7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
 258  ΠΑΥΛΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ  ΙΛΙΟΝ  9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
 259  ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΧΙΟΣ  11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΙΟΥ
 260  ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΜΑΡΟΥΣΙ  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
 261  ΠΙΛΟΥΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΚΡΑΝΙΔΙ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥ
 262  ΠΙΤΤΑΡΟΚΟΙΛΗΣ ΟΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΑΦΙΔΝΑΙ  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ
 263  ΠΟΛΥΖΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ  ΛΑΡΙΣΑ  25ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΗΣ
 264  ΠΟΛΥΤΙΔΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ  ΠΕΥΚΑ  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ
 265  ΠΟΥΛΑΚΟΥ ΕΛΙΣABET  ΜΑΡΟΥΣΙ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ
 266  ΠΟΥΛΟΥΛΗ ΙΟΥΛΙΑ  ΛΑΡΙΣΑ  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ
 267  ΠΡΟΔΡΟΜΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΛΑΡΙΣΑ  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ
 268  ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΛΑΜΙΑ  4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣ
 269  ΠΡΟΝΟΙΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΜΑΡΙΑ    
 270  ΡΑΠΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ  ΑΘΗΝΑ  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
 271  ΡΗΓΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ  ΜΑΡΟΥΣΙ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ
 272  ΡΙΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΑΘΗΝΑ  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
 273  ΡΙΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΞΑΝΘΗ  4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ
 274  ΡΙΤΖΑΚΗ ΚΑΤΙΑ  ΜΑΡΟΥΣΙ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ
 275  ΡΟΎΜΠΑΚΗΣ ΣΤΈΛΙΟΣ    
 276  ΡΟΥΠΑΚΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΛΑΡΙΣΑ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ
 277  ΡΩΜΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ  ΑΘΗΝΑ  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
 278  ΣΑΜΑΝΙΔΗ ΜΑΙΡΑ ΜΑΡΙΑ  ΧΑΛΑΝΔΡΙ  5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
 279  ΣΑΜΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΚΑΤΕΡΙΝΗ  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗ
 280  ΣΑΡΔΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΘΕΡΜΗ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
 281  ΣΙΑΜΗ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ  ΠΕΥΚΑ  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ
 282  ΣΙΑΡΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΛΑΡΙΣΑ  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ
 283  ΣΙΑΡΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ  ΛΑΡΙΣΑ  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ
 284  ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ  ΠΕΥΚΑ  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ
 285  ΣΜΥΡΝΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ    
 286  ΣΟΥΝΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΠΕΥΚΑ  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ
 287  ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ  ΑΙΓΕΙΡΑ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΓΕΙΡΑΣ
 288  ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΟΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΑΦΙΔΝΑΙ  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ
 289  ΣΠΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΚΑΛΑΜΑΤΑ  24ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
 290  ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΧΑΡΑ  ΑΛΙΜΟΣ  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL
 291  ΣΤΑΥΡΑΚΗ ΑΜΑΡΙΤΑ  ΑΦΙΔΝΑΙ  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ
 292  ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ ΟΛΓΑ  ΑΦΙΔΝΑΙ  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ
 293  ΣΥΓΓΕΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ  ΧΑΛΚΙΔΑ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΛΑΜΨΑΚΟΥ
 294  ΣΥΡΜΑΚΕΖΗ ΝΙΚΟΛΙΝΑ  ΛΑΡΙΣΑ  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ
 295  ΤΑΜΠΟΥΡΗ KYRIAKH  ΕΥΚΑΡΠΙΑ  1ο Δημοτικό Σχολείο Ευκαρπίας
 296  ΤΑΜΠΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ    
 297  ΤΑΜΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    
 298  ΤΑΡΑΝΤΙΛΗ ΟΑΛΕΞΑΝΔΡΑ  ΑΦΙΔΝΑΙ  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ
 299  ΤΑΡΠΑΓΚΟΥ ΚΛΕΙΩ  ΠΥΛΑΙΑ  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
 300  ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΑΥΓΟΥΛΕΑ-ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ
 301  ΤΑΣΧΟΥΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ  ΚΑΤΕΡΙΝΗ  5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
 302  ΤΑΦΑ ΘΕΟΔΟΣΙΑ  ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΤΖΗΒΕΗ
 303  ΤΕΓΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ  8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
 304  ΤΕΡΜΠΆΤΣΗΣ ΝΙΚΌΛΑΣ  ΜΑΝΔΡΑ  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΝΔΡΑΣ
 305  ΤΖΑΜΟΥΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΒΑΡΗ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΛΟΦΟΥ
 306  ΤΖΙΑΚΑ ΒΙΛΛΥ  ΠΥΛΑΙΑ  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
 307  ΤΖΟΓΙΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ  ΡΟΔΟΣ  15ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
 308  ΤΟΠΟΥΖΛΗ ΗΛΕΚΤΡΑ  ΠΕΥΚΑ  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ
 309  ΤΟΥΜΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΘΕΡΜΗ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
 310  ΤΡΕΜΟΥΛΑ ΕΙΡΗΝΗ  ΕΥΟΣΜΟ  8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ
 311  ΤΣΑΪΝΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ  ΜΑΡΟΥΣΙ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ
 312  ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΒΑΡΗ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΛΟΦΟΥ
 313  ΤΣΑΤΣΟΥ ΕΛΕΝΗ  ΛΑΡΙΣΑ  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ
 314  ΤΣΑΤΣΟΥ ΟΔΑΦΝΗ  ΑΦΙΔΝΑΙ  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ
 315  ΤΣΑΤΣΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ  ΑΦΙΔΝΑΙ  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ
 316  ΤΣΕΚΜΕΡΕ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  ΑΛΙΜΟΣ  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL
 317  ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΠΑΛΛΗΝΗ  Ι.Μ.ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ
 318  ΤΣΕΡΒΕΝΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ  ΠΕΥΚΑ  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ
 319  ΤΣΕΡΟΛΑ ΥΠΑΤΙΑ  ΔΑΦΝΗ  7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΑΦΝΗΣ
 320  ΤΣΕΡΟΣ ΜΑΡΙΟΣ  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ  107ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
 321  ΤΣΙΑΛΑ ΑΛΕΞΙΑ  ΑΛΙΜΟΣ  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL
 322  ΤΣΙΑΝΤΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΠΥΛΑΙΑ  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
 323  ΤΣΙΆΠΑΣ ΒΑΣΊΛΕΙΟΣ  ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΣ
 324  ΤΣΙΚΝΑΚΟΥ ΕΡΙΚΕΤΗ - ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ  ΑΛΙΜΟΣ  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL
 325  ΤΣΙΝΟΓΕΩΡΓΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΡΤΕΜΙΣ  ΒΡΥΣΕΣ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΕΩΡΓΙΟΥΠΟΛΕΩΣ
 326  ΤΣΙΟΥΚΗ ΕΛΕΝΑ    
 327  ΤΣΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΑΛΙΜΟΣ  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL
 328  ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΗ ΣΟΦΙΑ  ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
 329  ΤΣΟΥΜΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ  ΠΕΥΚΑ  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ
 330  ΤΣΟΥΝΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΣ  ΙΛΙΟΝ  20ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ
 331  ΤΣΟΥΤΣΑΝΗ ΕΛΕΝΗ - ΑΛΚΥΟΝΗ  ΑΛΙΜΟΣ  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL
 332  ΦΑΚΑ ΕΥΑ  ΠΥΛΑΙΑ  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
 333  ΦΑΛΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  ΑΘΗΝΑ  ΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
 334  ΦΟΥΝΤΑ ΕΛΕΝΗ  ΚΑΛΛΙΘΕΑ  6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
 335  ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΜΥΡΤΩ ΙΩΑΝΝΑ  ΚΡΑΝΙΔΙ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥ
 336  ΧΑΒΑΤΖΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ  ΑΘΗΝΑ  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
 337  ΧΑΙΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ    
 338  ΧΑΣΑΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ  ΚΟΥΦΑΛΙΑ  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
 339  ΧΑΣΙΏΤΗ ΧΡΙΣΤΊΝΑ  ΠΥΛΑΙΑ  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
 340  ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ  ΕΥΟΣΜΟ  11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
 341  ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  ΑΧΑΡΝΕΣ  5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ
 342  ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ  ΑΘΗΝΑ  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
 343  ΧΑΤΖΌΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΌΛΑΣ  ΘΕΡΜΗ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
 344  ΧΟΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ    
 345  ΧΟΥΡΒΟΥΛΙΑΔΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ  ΠΕΥΚΑ  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ
 346  ΧΡΗΣΤΕΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ  ΒΑΡΗ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΛΟΦΟΥ
 347  ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ ΘΑΛΕΙΑ  ΠΥΛΑΙΑ  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
 348  ΧΡΗΣΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ  ΠΥΛΑΙΑ  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΛΑΙΑΣ
 349  ΧΡΥΣΙΚΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ  ΛΑΡΙΣΑ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ

 
Χορηγοί

   

 
Συνεργαζόμενοι φορείς