Προκρίνονται στην τελική φάση του Λυσία 2017

Τάξη:  ΣΤ΄Δημοτικού
 
 Α/Α  Ονοματεπώνυμο  Πόλη  Σχολείο
 1  ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΚΛΕΙΩ  ΛΑΡΙΣΑ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ
 2  ΑΓΓΟΥΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ  ΚΑΛΑΜΑΤΑ  18ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
 3  ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ  ΑΘΗΝΑ  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
 4  ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ ΝΕΦΕΛΗ  ΠΡΕΒΕΖΑ  4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΡΕΒΕΖΗΣ
 5  ΑΛΕΒΙΖΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ  ΑΛΙΜΟΣ  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL
 6  ΑΛΕΥΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ  ΜΑΡΟΥΣΙ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ
 7  ΑΛΙΜΠΕΡΤΗ ΜΑΡΙΑ  ΑΘΗΝΑ  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
 8  ΑΝΑΤΟΛΙΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  ΑΘΗΝΑ  ΛΑΚΩΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 2 (ΦΡΑΓΚΗΣ)
 9  ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ ΙΟΚΑΣΤΗ  ΙΩΑΝΝΙΝΑ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
 10  ΑΝΤΥΠΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ  ΚΑΛΛΙΘΕΑ  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
 11  ΑΠΑΤΖΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΠΕΥΚΑ  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ
 12  ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΚΟΖΑΝΗ  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
 13  ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ  8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΕΩΣ
 14  ΑΡΑΠΙΔΗ ΜΑΡΙΛΗ  ΑΘΗΝΑ  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
 15  ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ  ΛΑΡΙΣΑ  44ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ
 16  ΒΑΛΕΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΙΝΑ  ΜΑΡΟΥΣΙ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ
 17  ΒΑΛΙΑΔΗΣ ΒΙΑΣΩΝ  ΑΦΙΔΝΑΙ  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ
 18  ΒΑΠΤΙΣΜΑΣ ΜΑΡΚΟΣ  ΑΘΗΝΑ  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
 19  ΒΕΡΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ  7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
 20  ΒΟΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΑΛΙΜΟΣ  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL
 21  ΒΟΥΡΒΟΥΛΑΚΗ ΑΝΝΑ  ΠΕΥΚΑ  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ
 22  ΓΑΪΤΑΝΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ  ΠΥΛΑΙΑ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
 23  ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ  ΚΟΡΙΝΘΟΣ  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
 24  ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟ  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
 25  ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ  ΜΑΡΟΥΣΙ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ
 26  ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΛΑΣΙΟΣ  ΚΙΑΤΟ  6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΑΤΟΥ
 27  ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΑΜΟΡΓΟΣ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΤΑΜΟΥ
 28  ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ  ΠΕΥΚΑ  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ
 29  ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ  ΜΕΣΣΗΝΗ  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
 30  ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ  6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣ
 31  ΓΚΑΜΠΡΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ  ΛΑΡΙΣΑ  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ
 32  ΓΚΕΡΜΠΕΣΙΩΤΗ ΖΩΗ  ΛΑΡΙΣΑ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
 33  ΓΚΙΑΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
 34  ΓΚΟΥΡΓΚΟΥΛΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ  ΛΑΡΙΣΑ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ
 35  ΓΚΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  ΑΘΗΝΑ  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
 36  ΓΟΥΡΓΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΑΤΑΛΑΝΤΗ  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
 37  ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ  ΛΑΡΙΣΑ  ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ
 38  ΔΑΔΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΠΥΛΑΙΑ  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
 39  ΔΑΛΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΑΝΟΣ  ΜΑΡΟΥΣΙ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ
 40  ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ  ΑΘΗΝΑ  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
 41  ΔΕΒΕΛΕΓΚΑ ΑΡΤΕΜΙΣ  ΑΛΙΜΟΣ  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL
 42  ΔΕΡΙΖΙΩΤΗΣ ΑΣΤΕΛΙΟΣ  ΑΦΙΔΝΑΙ  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ
 43  ΔΕΣΠΟΤΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ  ΑΜΟΡΓΟΣ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΤΑΜΟΥ
 44  ΔΗΛΑΡΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ-ΛΕΜΟΝΙΑ  ΠΥΡΓΟΣ  6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ
 45  ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ  ΞΑΝΘΗ  ΙΔΙΩΤΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΑΞΙΟΝ
 46  ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ  ΠΑΙΑΝΙΑ  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
 47  ΔΟΥΒΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΔΑΦΝΗ  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΑΦΝΗΣ
 48  ΔΟΥΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ  6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣ
 49  ΔΟΥΛΑΒΕΡΗ ΕΙΡΗΝΗ  ΧΑΝΙΑ  5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ
 50  ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ
 51  ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΜΕΛΙΝΑ  ΠΕΥΚΑ  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ
 52  ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΑΡΙΑ  ΑΡΓΟΣ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
 53  ΖΑΓΙΕΝΤ ΠΑΝΤΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΜΑΝΤΑ  ΝΕΑΠΟΛΗ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ
 54  ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ  ΒΟΥΛΑ  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΥΛΑΣ
 55  ΖΑΡΟΓΚΙΚΑ ΙΩΑΝΝΑ  ΑΘΗΝΑ  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
 56  ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  ΓΑΛΑΤΣΙ  16ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
 57  ΖΗΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ  ΠΥΛΑΙΑ  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
 58  ΖΩΙΚΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ  ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ  6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
 59  ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΚΑΒΑΛΑ  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ
 60  ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ  ΑΛΙΜΟΣ  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL
 61  ΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΑΘΗΝΑ  113ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
 62  ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  ΣΥΚΙΕΣ  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΥΚΕΩΝ
 63  ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΑΜΑΛΙΑΔΑ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ
 64  ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ  ΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΠΛΑΤΩΝ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ)
 65  ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  ΛΑΡΙΣΑ  ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ
 66  ΘΗΒΑΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ  ΑΘΗΝΑ  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
 67  ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ  ΠΕΥΚΑ  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ
 68  ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΧΑΛΚΗΔΩΝΑ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΑΣ
 69  ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ  ΑΛΙΜΟΣ  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL
 70  ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΠΕΥΚΑ  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ
 71  ΚΑΚΚΟΥ ΝΙΚΟΛΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ  ΑΛΙΜΟΣ  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL
 72  ΚΑΛΑΪΤΖΗ ΙΟΛΗ  ΜΑΡΟΥΣΙ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ
 73  ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ  ΜΑΛΙΑ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΛΙΩΝ
 74  ΚΑΝΕΛΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ  ΑΦΙΔΝΑΙ  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ
 75  ΚΑΝΤΕΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ  ΑΘΗΝΑ  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
 76  ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ  ΛΑΜΙΑ  11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣ
 77  ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
 78  ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ  ΜΑΡΟΥΣΙ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ
 79  ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Κ. ΑΝΔΡΕΑΔΗ
 80  ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  ΠΥΛΑΙΑ  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
 81  ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΠΕΥΚΑ  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ
 82  ΚΑΡΑΪΤΙΑΝΟΣ ΣΟΦΙΑ  ΑΘΗΝΑ  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
 83  ΚΑΡΑΪΤΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΑΘΗΝΑ  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
 84  ΚΑΡΑΚΑΣΗ ΕΛΕΝΑ  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ  33ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
 85  ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ  33ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
 86  ΚΑΡΑΚΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΘΕΟΔΩΡΟΣ  ΜΑΡΟΥΣΙ  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
 87  ΚΑΡΑΚΟΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
 88  ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΑΚΡΑΤΑ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΚΡΑΤΑΣ
 89  ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ  ΑΚΡΑΤΑ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΚΡΑΤΑΣ
 90  ΚΑΡΑΠΑΤΣΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ  ΘΕΡΜΗ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
 91  ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ  ΤΡΙΠΟΛΗ  10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΕΩΣ
 92  ΚΑΡΑΦΥΛΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΧΑΛΚΗΔΩΝΑ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
 93  ΚΑΡΔΑΣΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ  ΘΕΡΜΗ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
 94  ΚΑΡΤΑΛΟΥ ΕΛΛΗ  ΑΘΗΝΑ  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
 95  ΚΑΣΚΑΝΗΣ ΑΛΕΞΗΣ  ΙΩΑΝΝΙΝΑ  8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
 96  ΚΑΣΤΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΒΑΡΗ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΛΟΦΟΥ
 97  ΚΑΤΡΑΝΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΔΡΑΜΑ  9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ
 98  ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΑΦΙΔΝΑΙ  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ
 99  ΚΑΧΡΙΜΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ  ΑΡΓΟΣ  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΓΟΥΣ
 100  ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΠΕΥΚΑ  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ
 101  ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
 102  ΚΛΕΙΤΣΗ ΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ  ΛΑΡΙΣΑ  ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ
 103  ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ  25ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
 104  ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΓΑΛΑΤΕΙΑ  ΔΡΑΜΑ  9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ
 105  ΚΟΛΟΒΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ  ΛΑΡΙΣΑ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ
 106  ΚΟΝΤΑΚΟΥ ΒΘΑΛΕΙΑ  ΑΦΙΔΝΑΙ  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ
 107  ΚΟΣΥΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  ΤΡΙΚΑΛΑ  31ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
 108  ΚΟΤΖΙΑ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ  ΜΑΡΟΥΣΙ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ
 109  ΚΟΤΣΑΛΗ ΓΙΩΤΑ  ΜΟΛΑΟΙ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΛΑΩΝ
 110  ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ  ΓΕΡΑΚΑΣ  4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΕΡΑΚΑ
 111  ΚΟΥΝΟΥΠΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ  9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΕΩΣ
 112  ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ  ΚΑΒΑΛΑ  22ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ
 113  ΚΟΥΡΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΠΕΥΚΑ  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ
 114  ΚΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟ  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ
 115  ΚΟΥΤΣΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ  ΜΑΡΟΥΣΙ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ
 116  ΚΡΑΒΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΛΑΡΙΣΑ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ
 117  ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΗΡΑΚΛΕΙΟ  14ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
 118  ΚΡΙΕΜΠΑΡΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ  6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣ
 119  ΚΥΔΩΝΙΕΥΣ ΜΑΡΙΑΝΝΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ  ΑΛΙΜΟΣ  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL
 120  ΚΥΡΙΑΖΗ ΡΙΚΑ  ΚΡΑΝΙΔΙ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥ
 121  ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΒΕΛΙΝΑ  ΛΑΡΙΣΑ  ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ
 122  ΚΥΤΟΥΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ  ΛΑΡΙΣΑ  ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ
 123  ΚΩΤΣΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΜΑΡΟΥΣΙ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ
 124  ΛΑΔΑ ΕΛΕΝΗ  ΤΡΙΠΟΛΗ  10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΕΩΣ
 125  ΛΑΖΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ  ΜΑΡΟΥΣΙ  15ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
 126  ΛΑΜΝΙΔΗ ΕΥΔΟΚΙΑ  ΑΛΙΜΟΣ  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL
 127  ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
 128  ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ  ΝΕΑΠΟΛΗ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ
 129  ΛΑΠΑΤΟΥΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
 130  ΛΑΠΠΑ ΖΩΗ  ΛΑΡΙΣΑ  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ
 131  ΛΕΚΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
 132  ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΑΛΙΜΟΣ  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL
 133  ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ  ΑΦΙΔΝΑΙ  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ
 134  ΛΙΑΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ  ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
 135  ΛΙΑΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΑΛΙΜΟΣ  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL
 136  ΛΙΑΜΗΣ ΠΑΥΛΟΣ  ΧΑΪΔΑΡΙ  ΠΡΟΤΥΠΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗ
 137  ΛΙΒΙΤΣΑΝΟΥ ΛΥΔΙΑ  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  41ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
 138  ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΜΑΡΟΥΣΑ  ΜΑΡΟΥΣΙ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ
 139  ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ  ΑΓΚΙΣΤΡΙ  3/Θ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΚΙΣΤΡΙΟΥ
 140  ΛΟΓΟΘΕΤΙΔΗ ΕΙΡΗΝΗ - ΡΑΦΑΗΛΙΑ  ΒΟΛΟΣ  18ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΛΟΥ
 141  ΛΟΥΚΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  ΑΛΙΜΟΣ  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL
 142  ΛΥΚΟΥ ΖΩΗ  ΠΕΥΚΑ  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ
 143  ΜΑΝΔΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ  ΠΕΙΡΑΙΑΣ  ΡΑΛΛΕΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
 144  ΜΑΝΤΟΥΔΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ  ΠΕΥΚΑ  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ
 145  ΜΑΡΑΒΕΓΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ  5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ
 146  ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ  ΛΑΡΙΣΑ  ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ
 147  ΜΑΡΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ  ΠΕΥΚΑ  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ
 148  ΜΑΡΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΜΑΡΟΥΣΙ  11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
 149  ΜΑΡΟΥΔΑ ΑΛΙΚΗ  ΛΑΡΙΣΑ  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ
 150  ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΔΙΑΜΑΝΤΩ  ΝΕΑΠΟΛΗ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ
 151  ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ ΔΑΝΑΗ  ΠΕΥΚΑ  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ
 152  ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ  ΑΛΙΜΟΣ  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL
 153  ΜΕΤΙΟΥ ΕΥΑ  ΘΕΡΜΗ  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΡΜΗΣ
 154  ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ  ΞΑΝΘΗ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΟΞΟΤΩΝ
 155  ΜΙΧΑΗΛ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΛΑΜΙΑ  11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣ
 156  ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ  ΑΘΗΝΑ  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
 157  ΜΟΙΡΟΥ ΔΑΝΑΗ  ΑΛΙΜΟΣ  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL
 158  ΜΟΥΛΑΝΤΖΙΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ  ΠΕΙΡΑΙΑΣ  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΦΑΛΗΡΟΥ
 159  ΜΠΑΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΙΩΑΝΝΙΝΑ  6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
 160  ΜΠΑΛΑΤΖΑΡΑ ΙΩΑΝΝΑ  ΛΑΡΙΣΑ  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ
 161  ΜΠΑΛΑΦΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  ΜΕΓΑΡΑ  5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ
 162  ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΧΑΛΚΗΔΩΝΑ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΑΣ
 163  ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  ΛΑΡΙΣΑ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ
 164  ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗ ΙΩΑΝΝΑ  ΛΑΡΙΣΑ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ
 165  ΜΠΕΛΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ  ΝΕΑΠΟΛΗ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ
 166  ΜΠΕΝ ΜΕΣΑΟΥΝΤ ΑΝΤΩΝΗΣ  ΛΑΡΙΣΑ  ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ
 167  ΜΠΙΚΟΥ ΔΑΦΝΗ  ΑΘΗΝΑ  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
 168  ΜΠΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΑΘΗΝΑ  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
 169  ΜΠΙΡΜΠΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΤΖΗΒΕΗ
 170  ΜΠΟΝΕΛΗΣ ΕΡΜΗΣ  ΜΑΡΟΥΣΙ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ
 171  ΜΠΟΣΚΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ  ΠΥΛΑΙΑ  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
 172  ΜΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ  7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣ
 173  ΜΠΡΑΤΙΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΑΛΙΜΟΣ  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL
 174  ΜΠΡΟΥΖΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΛΑΡΙΣΑ  22ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΗΣ
 175  ΝΑΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟ  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
 176  ΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΑΘΗΝΑ  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
 177  ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ  13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣ
 178  ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΑΦΙΔΝΑΙ  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ
 179  ΝΤΑΒΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΛΑΡΙΣΑ  ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ
 180  ΝΤΑΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΛΑΡΙΣΑ  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ
 181  ΝΤΑΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ  ΑΦΙΔΝΑΙ  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ
 182  ΝΤΑΦΟΥΛΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ  ΜΥΚΟΝΟΣ  ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΠΑΙΔΕΙΑ Γ. ΚΑΨΑΛΗΣ - Ι. ΠΕΛΕΚΗ
 183  ΝΤΕΛΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ  ΙΩΑΝΝΙΝΑ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΣΙΦΛΙΚΟΠΟΥΛΟΥ
 184  ΝΤΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  ΚΙΛΚΙΣ  5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ
 185  ΝΤΟΤΣΙ ΑΡΜΑΝΤΟ  ΧΩΡΑ  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΩΡΑΣ
 186  ΝΤΟΥΑΝΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΠΕΥΚΑ  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ
 187  ΝΤΟΥΜΠΟΥΡΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΕΥΤΥΧΙΟΣ  ΚΑΒΑΛΑ  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ
 188  ΞΕΠΑΠΑΔΑΚΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ  ΑΛΙΜΟΣ  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL
 189  ΞΟΜΑΛΗ ΤΖΕΝΗ  ΛΑΡΙΣΑ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ
 190  ΞΥΔΗ ΜΥΡΤΩ  ΣΠΑΡΤΗ  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ
 191  ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ  ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ  18ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣ
 192  ΠΑΖΟΛΙΔΟΥ ΔΩΡΑ  ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
 193  ΠΑΛΑΜΑΡΗΣ ΦΜΑΤΤΕΟ  ΑΦΙΔΝΑΙ  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ
 194  ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ  ΧΩΡΑ  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΩΡΑΣ
 195  ΠΑΝΑΓΟΥΛΑΣ ΘΩΜΑΣ  ΑΘΗΝΑ  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
 196  ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΙΩΑΝΝΙΝΑ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΣΙΦΛΙΚΟΠΟΥΛΟΥ
 197  ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ  ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ  4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
 198  ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΥΜΗΤΤΟΣ  6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΑΦΝΗΣ
 199  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΜΑΡΟΥΣΙ  5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
 200  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ  ΠΥΛΑΙΑ  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
 201  ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΣ  ΛΙΒΑΔΕΙΑ  9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΕΙΒΑΔΕΙΑΣ
 202  ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ ANITA  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
 203  ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΧΑΝΙΑ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΩΝ
 204  ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  ΠΥΛΑΙΑ  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
 205  ΠΑΣΚΟΥΑΛ ΝΤΙΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΑΘΗΝΑ  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
 206  ΠΑΣΧΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ  ΑΘΗΝΑ  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
 207  ΠΑΤΡΙΚΑΚΗ ΑΘΗΝΑ  ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Κ. ΑΝΔΡΕΑΔΗ
 208  ΠΑΤΣΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ  ΡΟΔΟΣ  ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
 209  ΠΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΛΑΓΚΑΔΑΣ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
 210  ΠΑΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΘΕΡΜΗ  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΡΜΗΣ
 211  ΠΑΥΛΑΚΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ  ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ  4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΕΩΣ
 212  ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΜΕΛΙΝΑ  ΔΡΑΜΑ  4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ
 213  ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ  ΧΩΡΑ  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΩΡΑΣ
 214  ΠΕΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΣΚΥΡΟΣ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΚΥΡΟΥ
 215  ΠΕΤΕΙΝΑΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  ΛΑΡΙΣΑ  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ
 216  ΠΙΝΙΟΛΛΙ ΑΝΤΩΝΗΣ  ΠΕΥΚΑ  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ
 217  ΠΛΑΚΙΤΣΗ ΗΛΕΚΤΡΑ  ΑΛΙΜΟΣ  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL
 218  ΠΛΙΑΤΣΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΤΥΡΝΑΒΟΣ  4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ
 219  ΠΟΙΜΕΝΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ  33ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
 220  ΠΡΑΣΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ  ΧΑΛΑΝΔΡΙ  13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
 221  ΠΡΙΝΙΑΝΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ  ΚΩΣ  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΩ
 222  ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ  ΕΔΕΣΣΑ  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΔΕΣΣΗΣ
 223  ΡΑΠΤΗ ΕΛΕΝΗ  ΠΥΛΑΙΑ  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
 224  ΡΑΦΑΗΛΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ  ΠΥΛΑΙΑ  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
 225  ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ  ΑΘΗΝΑ  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
 226  ΡΗΝΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ  ΖΕΦΥΡΙ  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ
 227  ΡΟΒΥΘΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΝΕΑΠΟΛΗ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ
 228  ΡΟΚΟΣ ΙΑΣΟΝΑΣ  ΑΛΙΜΟΣ  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL
 229  ΡΟΥΠΑΚΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΛΑΡΙΣΑ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ
 230  ΣΑΚΕΛΛΙΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ  ΑΤΑΛΑΝΤΗ  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
 231  ΣΑΚΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ  ΑΘΗΝΑ  109ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
 232  ΣΑΜΨΩΝΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΛΑΓΚΑΔΑΣ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΣΗΡΟΥ
 233  ΣΑΝΟΥΔΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ  ΣΥΡΟΣ  6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΡΜΟΥΠΟΛΕΩΣ
 234  ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ  ΜΥΚΟΝΟΣ  ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΠΑΙΔΕΙΑ Γ. ΚΑΨΑΛΗΣ - Ι. ΠΕΛΕΚΗ
 235  ΣΑΠΡΑΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ  ΚΙΛΚΙΣ  5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ
 236  ΣΑΡΔΗ ΜΑΡΙΑ ΖΩΗ  ΠΕΙΡΑΙΑΣ  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΦΑΛΗΡΟΥ
 237  ΣΑΡΗΜΠΑΛΙΔΗΣ ΑΡΣΕΝΙΟΣ  ΣΕΡΡΕΣ  23ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝ
 238  ΣΒΑΡΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΛΑΡΙΣΑ  ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ
 239  ΣΔΟΓΓΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ  ΑΘΗΝΑ  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
 240  ΣΙΜΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ  ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΤΖΗΒΕΗ
 241  ΣΙΟΥΚΙΟΥΡΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΑΘΗΝΑ  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
 242  ΣΚΑΦΙΔΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ  ΛΑΡΙΣΑ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ
 243  ΣΚΟΡΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΚΟΥΦΑΛΙΑ  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
 244  ΣΟΥΚΟΣ ΓΙΑΝΝΟΣ  ΕΚΑΛΗ  ΜΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
 245  ΣΟΥΤΑΣ ΝΙΚΟΣ  ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
 246  ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΔΕΣΠΟΙΝΑ  ΑΦΙΔΝΑΙ  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ
 247  ΣΠΙΓΓΟΥ ΚΟΡΝΗΛΙΑ  ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ  5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
 248  ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΙΑ  ΚΑΛΑΜΑΤΑ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΟΥΓΑ
 249  ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ  ΜΑΡΟΥΣΙ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ
 250  ΣΤΑΜΠΟΡΗ ΑΛΙΚΗ  ΡΟΔΟΣ  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
 251  ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ  ΧΩΡΑ  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΩΡΑΣ
 252  ΣΤΕΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ-ΜΑΡΙΑ  ΜΟΥΔΡΟΣ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΥΔΡΟΥ
 253  ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ  ΤΡΙΚΑΛΑ  7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
 254  ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ  ΡΟΔΟΣ  ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
 255  ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ  ΚΑΤΕΡΙΝΗ  11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗ
 256  ΣΤΟΡΙΣΜΕΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ  ΛΑΡΙΣΑ  ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ
 257  ΣΥΚΙΝΙΩΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ  ΜΥΚΟΝΟΣ  ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΠΑΙΔΕΙΑ Γ. ΚΑΨΑΛΗΣ - Ι. ΠΕΛΕΚΗ
 258  ΤΑΜΠΟΥΡΗΣ ΘΑΝΟΣ  ΠΥΛΑΙΑ  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
 259  ΤΑΡΑΝΤΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΑΦΙΔΝΑΙ  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ
 260  ΤΑΤΑΡΗ ΚΑΛΛΙΑ  ΑΛΙΜΟΣ  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL
 261  ΤΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ  ΑΡΤΑ  8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΤΑΣ
 262  ΤΑΧΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ  ΛΑΡΙΣΑ  ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ
 263  ΤΕΓΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ  ΑΘΗΝΑ  ΛΑΚΩΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 2 (ΦΡΑΓΚΗΣ)
 264  ΤΕΡΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
 265  ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ  ΡΟΔΟΣ  1ο Πειραματικό Δημοτικό Σχολείο Ρόδου Ακαδημία
 266  ΤΖΕΒΕΛΕΚΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ  ΠΕΥΚΑ  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ
 267  ΤΖΕΜΙΝΤΙΜΠΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΚΟΜΟΤΗΝΗ  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
 268  ΤΖΗΜΟΥΡΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  ΝΕΑΠΟΛΗ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ
 269  ΤΙΡΕΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  ΙΛΙΟΝ  11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΛΙΟΥ
 270  ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΔΡΑΜΑ  13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΟΥΝΑΡΗ
 271  ΤΡΕΒΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ  ΒΕΡΟΙΑ  13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
 272  ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ  ΑΦΙΔΝΑΙ  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ
 273  ΤΣΑΛΕΜΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ  5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΕΩΣ
 274  ΤΣΕΡΕΠΗΣ ΝΙΚΟΣ  ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΤΖΗΒΕΗ
 275  ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ  ΑΘΗΝΑ  ΛΑΚΩΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 2 (ΦΡΑΓΚΗΣ)
 276  ΤΣΙΤΣΑΝΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΛΑΡΙΣΑ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ
 277  ΤΣΟΥΡΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ  ΛΑΡΙΣΑ  ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ
 278  ΤΣΟΥΤΣΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΑΛΙΜΟΣ  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL
 279  ΦΑΝΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ  ΕΥΟΣΜΟ  12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ
 280  ΦΙΛΙΠΠΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ  ΒΑΡΗ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΛΟΦΟΥ
 281  ΦΛΩΡΙΔΟΥ ΜΥΡΤΩ  ΠΕΥΚΑ  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ
 282  ΦΟΡΤΟΜΑΡΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ  ΦΛΩΡΙΝΑ  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΛΩΡΙΝΗΣ
 283  ΦΟΥΡΛΑΣ ΑΛΕΞΗΣ  ΜΑΡΟΥΣΙ  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
 284  ΦΡΑΝΤΖΑ ΓΕΩΡΓΙΑ  ΛΑΡΙΣΑ  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ
 285  ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ  ΔΡΑΜΑ  11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ
 286  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΚΑΛΑΜΑΤΑ  22ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
 287  ΧΑΡΑΜΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΑΘΗΝΑ  ΛΑΚΩΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 2 (ΦΡΑΓΚΗΣ)
 288  ΧΑΣΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ  ΑΡΤΑ  8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΤΑΣ
 289  ΧΑΤΖΗΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ  ΛΑΡΙΣΑ  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ
 290  ΧΑΤΖΗΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ  ΠΕΥΚΑ  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ
 291  ΧΑΤΖΗΜΙΧΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  ΛΑΡΙΣΑ  ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ
 292  ΧΑΤΖΗΣΩΤΗΡΙΟΥ ΕΚΤΟΡΑΣ-ΜΑΡΙΟΣ  ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ
 293  ΧΑΥΤΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ  ΛΑΡΙΣΑ  ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ
 294  ΧΟΥΡΧΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ- ΕΥΘΑΛΙΑ  ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ  4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
 295  ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟΥΤΗΣ  ΕΔΕΣΣΑ  4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΔΕΣΣΗΣ
 296  ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΠΑΤΡΑ  49ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ
 297  ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΑΘΗΝΑ  ΛΑΚΩΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 2 (ΦΡΑΓΚΗΣ)
 298  ΨΑΡΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ  ΔΑΦΝΗ  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΑΦΝΗΣ
 299  ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ  ΑΘΗΝΑ  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
 300  ΨΥΧΙΤΣΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ  ΑΛΙΜΟΣ  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

 
Χορηγοί

   

 
Συνεργαζόμενοι φορείς